به شرکت بازاریابی شبکه ای کارآفرینان پیشرو باورس خوش آمدید
تاریخ انتشار : دوشنبه, 01 شهریور 0

حریم خصوصی

بازاریاب هنگام ثبت نام ، نام کاربری و رمز عبور مخصوص به خود را دریافت کرده و موظف است در حفظ و نگهداری آن کوشا باشد. بازاریاب محترم میتواند رمز عبور خود را جهت اطمینان بیشتر تغییر داده و هر بازاریاب تنها به پورتال شخصی خود دسترسی داشته و قادر به مشاهده ی اطلاعات خود می باشد. هر بازاریاب باید از طریق لیدر خود آموزش لازم جهت فعالیت در شرکت بازریابی شبکه ای را دریافت کرده و همچنین در قسمت درباره ما ، طرح درآمدزایی شرکت را با دقت مطالعه کرده و سپس فعالیت خود را با توجه به قوانین و مقررات شروع کند.

شرکت کارآفرینان پیشرو باورس خود را ملزم به حفظ امنیت، رعایت حریم خصوصی و احترام به حقوق شهروندی کاربران و مشتریان می‌داند. در این خصوص توجه به نکات زیر برای تمام کاربران و مشتریان گرامی ضروری است.

تمام فعالیت کاربران در سامانه‌های شرکت باورس به‌منظور پیشگیری از وقوع جرائم و تخلف‌های فضای مجازی با رمزنگاری قوی و رویه‌های امنیتی پایش و رهگیری می‌شود.
شرکت باورس حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران را در طراحی تمام سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات خود در نظر گرفته است و رعایت این اصول را تضمین می‌کند.
شرکت باورس خود را ملزم می‌داند هر زمان در سیاست‌ها و قوانین مرتبط با حریم خصوصی تغییری ایجاد شود، کاربران و مشتریان خود را از این تغییرات آگاه سازد.
تارنمای شرکت باورس مانند بسیاری دیگر از تارنماها، از کوکی‌ها استفاده می‌کند و IP کاربران را ذخیره می‌کند. درعین‌حال با به‌کارگیری سرورها، لایه‌های امنیتی و پروتکل‌های ایمنی استاندارد و قدرتمند و نیز تکنیک‌های به‌روز و کارآمد مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را حفظ و نگهداری کرده و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری می‌کند.
همکاری شرکت باورس با نهادهای صنفی و حکومتی در چهارچوب ضوابط قانونی ملی است. بر این اساس به هیچ نهاد دولتی یا غیردولتی هرگز اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران خارج از ضوابط ملی و بدون حکم مراجع قانونی داده نخواهد شد.
شما می‌توانید هر نوع پیشنهاد، سؤال یا انتقاد خود را از طریق درگاه‌های تماس با ما مطرح کنید.