به شرکت بازاریابی شبکه ای کارآفرینان پیشرو باورس خوش آمدید
تاریخ انتشار : یکشنبه, 07 شهریور 00

شیوه حمل

شیوه حمل و نحوه ارسال از طریق پست و  حضوری می باشد. بازاریاب محترم در صورت تمایل به تحویل حضوری کالا باید شماره فاکتور و زمان تحویل را در تیکت اطلاع داده و در هنگام تحویل گرفتن، داشتن کارت ملی الزامی  می باشد. 
در هنگام تحویل سفارش به روش پستی، از شما کارت شناسائی معتبر تقاضا می گردو در صورت عدم ارائه این کارت سفارش شما برگشت داده خواهد شد.
در هنگام ثبت آدرس پستی جهت دریافت کالا،در صورتی که تحویل گیرنده شخص دیگری باشد می بایست در پایان آدرس،نام و نام خانوادگی تحویل گیرنده حتما"ذکر گردد. در غیر اینصورت به علت عدم شناسائی گیرنده،بسته شما به انبار مرجوعی عودت داده شده و مسئولیت آن به عهده جنابعالی خواهد بود.
درخصوص تحویل کالا به اطلاع می رساند با توجه به بیمه بودن اینگونه سفارش ها ، می بایست بسته در حضور مامورین پست باز گردد و کالا با فاکتور تطبیق داده شده و سپس تحویل گرفته شود. در صورت عدم تطبیق کالای مربوطه و یا خراب بودن کالااز گرفتن بسته خودداری نموده و موضوع در حضور مامور پست صورتجلسه گردد و حداکثر ظرف 2 روز آن را به شماره تماس 02636670858 و یا از طریقتیکت شماره فاکتور اعلام نمائید بدیهی است در صورت دریافت بسته بدون کنترل موارد ذکر شده هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بودو طبق مقررات،مرسولات بیمه شده با محتوی فاکتور،تحویل شده کامل تلقی می گردد.
جهت پیگیری مرسوله پستی باید وارد سایت شرکت کارآفرینان پیشرو شده و در قسمت نوار بالا وارد آیکان امور بازاریابان قسمت پیگیری مرسوله پستی شده و کد رهگیری که از طریق پیامک از طرف پست ارسال شده وارد کرده و از وضعیت مرسوله باخبر شوید.
 


طراحی سایت با وبینه