طرح درآمدی


یکی از مهمترین ابزار و اضلاع چند ضلعی و با اهمیت، داشتن طرح در آمدی مناسب و عالی می باشد.
طرح درآمدی مناسب باید دارای چند ویژگی مهم از قبیل سادگی و راحتی در انتقال طرح درآمدی ، خروجی واقعی مناسب برای تمامی خریداران و رسیدن به درآمد هدفمند و سریع در کلیه لایه ها و سطوح مختلف برای تمامی اعضاء باشد.
طرح درآمدی مناسب و عالی در کنار دیگر اضلاع مهم کسب و کار همچون مدیریت و ساختار مدیریتی و سازمانی اصولی ، داشتن اهداف کوتاه مدت و بلند مدت بر اساس یک الگوی موفق و چارت بندی شده ،کالاهای با کیفیت و عالی با قیمت مناسب و رقابتی و گردآوری کلیه ابزارهای لازم برای راحتی فعالیت خریداران در زمینه فروش کالا ، خدمات پس از فروش ویژه از قبیل ارسال کالای به موقع و صحیح و کلیه خدمات مربوطه در بخش کالا ، حمایت واقعی و همه جانبه از کلیه اعضاء فعال باورس در تمامی سطوح کاری ، دپارتمان آموزش با تجربه و آگاه و آشنا به علم روز این صنعت جهانی و طراحی عالی ترین و اصولی آموزش های لازمه برای شروع و پیشرفت قدم به قدم اعضاء تا بالاترین سطوح درآمدی و پیشرفت ، کمیته کالای مجرب و مقتصد برای شناسایی و تحلیل صحیح بازار هدف مناسب که همواره با انتخاب محصولات مناسب و ایده آل همواره چند گام جلوتر از سایرین باشد و ...همه و همه از مهمترین اضلاع چند ضلعی یک کسب و کار موفق می باشند.

باورس با آگاهی از تمامی این اضلاع مهم و اجرای اصولی و گام به گام آنها با بهره گیری از تیم طراحی پلن زبده و مشاوره شورای مدیریت کسب و کار و استفاده از بهترین استانداردها و تجارب جهانی و با تطبیق آنها با قوانین کشور عزیزمان یکی از بهترین و ساده ترین طرح های کسب و کار موجود در دنیا را در اختیار اعضاء خود قرار داده است.

هدف این طرح درآمدی دریافت بهترین ، بیشترین ، سریعترین و منطقی ترین پورسانت در کلیه رده ها و سطوح کسب و کار، راهبری و مدیریتی می باشد. به نحوی که بیشترین عدالت و تقسیم بندی در اعطای امتیاز برای تمامی سطوح رعایت گردد