قوانین و مقررات باورس

تعاریف:

کالا: همه کالاهای باورس که در وب‌سایت www.adibavers.ir جهت فروش به نمایش گذاشته می‌شود.

مشتری: شخصی حقیقی است که کالای باورس را خریداری می‌کند و صرفاً مصرف‌کننده کالا است.

دفتر مرکزی: دفتر مرکزی باورس در آدرس تهران، سعادت آباد، پل مدیریت، خیابان علامه طباطبایی جنوبی، کوچه ۳۸ غربی، پلاک ۴، واحد ۵ واقع است.

قوانین:

بند (۱): متقاضی باید بالغ بوده و 18 سال تمام شمسی داشته باشد.

بند (۲): متقاضی باید هنگام آغاز به کار و در طول مدت کار ممنوع المعامله نباشد.

بند (۳): متقاضی باید کارمند رسمی باورس نباشد.

بند (۴): متقاضی باید دارای صلاحیت های عمومی برای کار باشد.

بند (۵): بعد از بررسی درخواست ثبت نام متقاضی، باورس بر مبنای اهداف، حقوق و قوانین خود می‌تواند او را به عنوان عضو باورس قبول یا رد کند.

بند (۶): مشتری جهت ثبت نام در باورس باید از طریق وب‌سایت باورس اقدام کرده و دفتر کار الکترونیکی او فعال می‌شود.

بند (7): مشتری برای سفارش کالا باید از طریق گزینه خرید کالا که در دفتر کار الکترونیکی وی تعبیه شده است اقدام کرده و در ادامه وجه آن را به صورت آنلاین از طریق درگاه‌های مالی بانکی موجود باورس پرداخت کند.

بند (8): مشتری هم از طریق پست هم مراجعه حضوری به دفتر رسمی باورس می‌تواند کالایش را دریافت کند.

بند (9): کالای خریداری شده توسط مشتری فقط به خود او یا نماینده قانونی او تحویل داده می‌شود.

بند (10): زمان دریافت کالا حداقل ۲ روز و حداکثر ۷ روز پس از خرید کالا است.

بند (11): مشتری هنگام خرید کالا باید فرم سفارش را به طور دقیق و کامل پر کند. باورس در صورت خطا و به وجود آمدن مشکل در تحویل کالا هیچ مسؤولیتی نمی‌پذیرد و مسؤولیت آن بر عهده مشتری است.

بند (12): در صورتی که کالا نقص داشته باشد خریدار باید برای تعویض آن تا 48 ساعت اقدام کند. باورس موظف است آن را تعویض کرده و تمام هزینه ها به عهده باورس است.

بند (13): تمامی اطلاعات مربوط به کالاها (نوع، ابعاد، وزن، تصاویر کامل، قیمت، ضریب کالا و ...) به طور کامل و صحیح در وب‌سایت باورس درج شده است. 

بند (14): مشتری هیچ وکالتی از طرف سایت باورس ندارد؛ یعنی حق ندارد برای مذاکره و عقد قرارداد خود را نماینده باورس اعلام کرده و با شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرارداد امضاء کند، مگر آنکه مجوز رسمی از باورس داشته باشد.

بند (15): اگر مشتری اقدام به هک کردن، رسوخ یا دخالت در وب ‌سایت، پایگاه اطلاعات یا هر بخشی از سیستم کامپیوتری باورس اعم از سخت‌افزار یا نرم‌افزار کند، حق عضویت او لغو می‌شود و باید تمامی خسارات وارده به باورس را بر عهده گیرد.

بند (16): مشتری نباید ادعا کند که در استخدام باورس است.